P.S. Voor de inspiratie zijn we de persoon dankbaar die ons de gedachten van Pascal heeft meegegeven en tot nu toe voor ons anoniem is. In verband hiermee een vriendelijk verzoek om uzelf bekend te maken!
Reacties
Reageren is niet mogelijk.
He Fred en Maaike!
Leuk om jullie blog te lezen! Hoe is het daar? Toch even de standaardvraag: Hoe bevalt het getrouwde leven? Aan de smerige foto te zien voel je je al wel thuis :)
Geniet ervan en succes met jullie ingewikkelde onderzoeksmethodes!
Een diepe ontroering welde in mij op, toen ik na enig onderzoek mocht constateren dat bovenstaand citaat uit de teksten van Geert en mij mocht komen.
Dat we op zo’n afstand toch konden inspireren en motiveren tot dit mooie geheel is prachtig!
Goed om te zien dat jullie je niet vervelen!
Ik hoop dat je nog wel van hem houdt!
Sorry, ik had ook (oa) Pascal, iets van ‘De laatste stap van het verstandelijke denken is de erkenning dat er oneindig veel dingen zijn die het te boven gaan’ (komt op bij deze foto van freddie) of ook wel toepasselijk i.v.m. jullie thema: Om van een mens een heilige te maken, is er genade nodig; wie daaraan twijfelt, weet niet wat een mens is, en wat een heilige (Penseés 508).